Evli ve Öfkeli

evliveofkeli

yan_evoGENEL HİKAYE: Esra, Dilek, Dilek’in ablası Mine ve Seray aynı mahallede doğup, büyümüş dört kadındır. Seray, yıllar önce Mine’ye ihanet etmiş, bu ihanetinin ardından da mahallesini bir daha hiç dönmemek üzere terk etmiştir.

Geçen yıllar içinde Seray, ünlü bir oyuncu olup, şöhrete kavuşurken, kocası ve aynı zamanda akıl hocası olan Macit onu hiç yalnız bırakmamış, Seray’ın en büyük destekçisi olmuştur.

Mine, başarılı bir kadın doğum doktorudur. Aynı hastanede baş hekim olan Metin ile senelerdir evlidir. Bir çocuk sahibi olmayı her şeyden çok isteyen Mine, uzun süredir tedavi görmektedir.

Esra, babasının ve abilerinin izinden gitmiş, gözü pek bir polis memuru olmuştur. Müzisyen olan Cihan ile evlilik arifesindedir.

Dilek ise liseden sonra hemen evlenmiş, genç yaşta anne olmuştur. Kocası Engin ve kızı Merve ile mutlu bir yuvası vardır.

Bu dört kadının dünyası, kocalarının ihanetleri sonucu alt üst olur. Yıkılan evlilikleri, dağılan yuvalarının enkazlarının ardından, yeniden hayata tutunmak için sadece birbirlerine ihtiyaçları vardır.

TANITIM:

JENERİK:

KÜNYE

Yönetmen: Nisan Akman
Senaryo: Cem Görgeç
Uygulayıcı Yapımcı: Akın Topuz

Oyuncular: Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Ayça Erturan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altunorak, Sinan Eroğlu, Yıldırım Fikret Urağ, Gamze Topuz, Elif Atakan, Kemal Pekser, Burak Sevinç, Nişan Şirinyan, Yunus Güner, Bengü Şen, Levent Ünsal, Gizem Koçak, Alisa Sezen Sever

Kanal: ATV
Yapım Yılı: 2015