YILDIZLAR ŞAHİDİM

TANITIMLAR

KÜNYE

Yönetmen: Yıldız Hülya Bilban
Proje Tasarım: Pınar Bulut
Senaryo: Yazı Odası
Uygulayıcı Yapımcı: Selda Günsay

Oyuncular: Canan Ergüder, Mesut Akusta, Özge Gürel, Berk Cankat

Kanal: Star TV
Yapım Yılı: 2017

GENEL HİKAYE

Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim, sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.

Aras, (Berk Cankat ) tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa (Özge Gürel) ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı.

Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan ,şöhret ,sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret (Mesut Akusta) ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep. (Canan Ergüder) karşılarına çıkacaktır.

Eski bir şarkıcı olan Zeynep, Haziran ‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.

Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.

Diğer Yapımlar

Menü